Принципи створення житлових будинків в Європі і в Україні сильно відрізняються. В нашій країні більшість забудовників створюють проекти житлових комплексів так, як це вигідно і зручно їм самим. А в Європі в першу чергу враховують інтереси і бажання цільової аудиторії.

Крім того, європейці зовсім по-іншому ставляться в прибудинковій території. Для них внутрішній двір — це інструмент, який дозволяє задовольнити потреби більшості категорій жителів. Новостройка Гринвилль Парк в Киеве уже получает позитивные отзывы.

В Україні багато хто вважає двір житлового комплексу технічною площею. Але є девелопери, які розробляють окремі проекти для облаштування території. Наприклад, забудовники НЕСТ і Грінвіль створюють ЖК, який, на їхню думку, зможе змагатися з кращими комплексами Європи. Але про це трохи пізніше.

При будівництві житлових комплексів в Європі вже давно використовують концепцію зручного і функціонального двору. Адже вона дає безліч переваг як для самого девелопера, так і для людей, які купують житло в комплексі. Ось найбільш очевидні з них:

Красивий і функціональний Внутрішня територія ЖК-це відмінний інструмент для просування комплексу та підвищення продажів. Адже саме внутрішній дворик формує перше враження у потенційного покупця.
Грамотно облаштована територія піднімає престиж житлового комплексу. Якщо забудовник врахував потреби різних категорій жителів, то вони будуть куди охочіше розглядати покупку квартири в цьому ЖК.
Якщо забудовник активно засаджує територію ЖК деревами, то це допомагає боротися із загазованістю міста. У зеленому дворі дихається легко, навіть якщо сам комплекс розташований в самому центрі мегаполісу.
І це тільки найважливіші переваги. В реальності їх набагато більше, тому і девелопер, і покупці залишаються у великому виграші.

Як європейці реалізують проекти облаштування території біля будинку
Європейські девелопери вважають, що продумана інфраструктура внутрішнього двору — це обов’язкова складова житлового комплексу. Тому у абсолютної більшості ЖК є облаштований дворик, навіть якщо площа його не дуже велика.

Забудовники намагаються вичавити максимум з доступною території, і сьогодні є величезна кількість дизайнерських напрямків, в яких фахівці реалізують свої ідеї. Але три з них є найпопулярнішим і зустрічаються приблизно в 90% сучасних комплексів.

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяСвадебный макияж
Следующая статьяЕль

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here