Здоров’я необхідно всім, щоб мати можливість більш повно відчувати всі радощі життя. Людський організм здатний на велику витримку. Він може роками не звертати уваги на легкий дискомфорт, ниючі болі, хронічні порушення, поки вони не накопичаться і не дадуть про себе знати у вигляді серйозного гострого захворювання, яке вимагає дорогого стаціонарного лікування і довгої реабілітації.

Бактоблис може бути використаний в раціонах дієтичного харчування, рекомендованих лікарем, як додаткове джерело пробіотика Streptococcus salivarius До 12, який утворює 2 антибактеріальних бактеріоцини (саліваріцін А, саліваріцін В), які пригнічують ріст інфекції в ротовій порожнині.

Бактобліс може бути використаний з метою створення оптимальних дієтологічних умов для підтримки нормального мікробіоценозу мікрофлори слизової оболонки ротової порожнини і верхніх дихальних шляхів, стимуляції стійкості організму (резистентності) до інфекцій верхніх дихальних шляхів в період сезонних захворювань. Не є лікарським засобом.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here