Не встигли фермери в Україні натішитися поліпшеною моделі мототрактора Файтер 15, як ось уже виробник презентує нову модель, призначену, як її попередники, для ефективної обробки сільськогосподарських земель і використання в комунальних потребах.

Якщо ви ще не вирішили, чи варто купити мототрактор, зверніть увагу на наступне: на даний міні універсал встановлений збільшений двигун об’ємом 1,1 л., А якщо бути точніше, то есть 1115 см3, здатний видати повноцінні 18 л / с. Така потужність дає можливість використовувати двох- і трёхкорпусние плуги, великотрудні сівалки і саджалки різних сільськогосподарських культур.

Коробка передач являє собою новий зразок вертикального типу. Вона дає можливість легше і зручніше перемикати передачі. Щоб підвищити або знизити передачу і включити блокування є окремі важелі.

Двовекторного гідравлічний розподільник дозволяє використовувати одночасно заднє і переднє навісне обладнання, що суттєво економить не тільки час, але і паливо, збільшуючи ефективність роботи.

Наявність повноцінної блокування диференціала значно підвищує прохідність, роблячи мінітрактор більш стійким, що позитивно позначається також і на його маневреності.

Ціна на мототрактор цієї моделі, так само як і на його попередників, залишається найнижчою в своєму класі, що робить його одним з лідерів продажів в Україні. Однак, не однієї ціною славиться дана машина: відгуки покупців свідчать, що якість і функціональність утримуються на належному рівні, тому власники сміливо рекомендують колегам-фермерам купити даний мототрактор, особливо відзначаючи при цьому, що деталі і запчастини можна без проблем придбати практично в будь-якому місті Україна, включно з Києвом.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here