Apple iPhone 8

Не встиг весь світ ойкнути після презентації смартфона Apple iPhone 8 чергового, восьмого, покоління від послідовників Стіва Джобса, дивуючись винаходів розробників всесвітньо відомої компанії, як жадані апарати повинні з’явитися на прилавках реальних торгових точок і віртуальних інтернет-магазинів. Сьогодні передзамовлення на смартфон відкритий на нашому сайті https://zavadnoy.ru.

думки експертів

Уже не раз спостерігалася стійка тенденція: як тільки відгримлять фанфари пишних презентацій, численні експерти, які роблять огляди виведених на ринок гаджетів, починають ділитися своїми оцінками продукту. Так сталося і з новинкою. Іноземні видання, що спеціалізуються на аналізі численних існуючих на ринку гаджетів, почали видавати на гора рецензії. The Verge, TechCrunch, Engadget і багато інших змогли оцінити всі переваги цієї новинки. Вони помітили, що вражені динаміками, вбудованими в смартфон, — вони звучать на чверть голосніше. Якщо слухати музику, записану в високій якості, можна почути поділ потоків звуку, що виглядає і відчувається зовсім неймовірно.

На особливу увагу заслуговують функції, властиві камері. Такої думки дотримуються не всі фахівці — багато хто з них вважають, що якщо купити новинку від легендарної компанії, то нічого принципово дивного побачити буде складно. Хоча автор, який опублікував свою рецензію в журналі CNET, заявив, що в умовах поганого освітлення фото виглядають набагато краще, швидкість затвора збільшена, поліпшена фокусування.

Відмінні особливості

Що ж такого неординарного можна знайти в новому смартфоні, що претендує на звання легендарного? Перелічимо основні характеристики

Панелі зі скла, посилені рамки, олеофобним покриття

Перший раз компанія зважилася на унікальний експеримент — сьогодні обидві панелі виготовлені зі скла. Це спеціальне особливо міцне скло, захисні властивості у якого набагато краще, ніж у попередніх моделей. Слід зазначити наявність сталевої основи і посиленою рамки. Ця захисна рамка виконана з алюмінію серії 7000, який до цього знайшов своє застосування в сфері аерокосмічного моделювання. Його використання в смартфоні забезпечує апарату вищий клас захисту. Є сенс згадати про олеофобним покриття, яке ще краще допомагає захиститися від шкірного жиру, який залишається на екрані після проведення голосування стосовно неї навіть чистими пальцями.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *