Вest flashlights

Якщо ви знаходитесь в ринку для великої, універсальний тактичний ліхтар Streamlight ProTac тоді 88040 світлодіодний ліхтарик є дивним місцем. Це все, що ви хочете в тактичний ліхтар. Що робить цю модель відрізняємося від конкурентів є його здатність виробляти високу яскравість. Навіть серед світлодіодних ліхтарів, які, як відомо, яскравий, цей виділяється. У нас best flashlights.

Технологія світлодіодів С4-це компонент основної конструкції, і це справляє інтенсивний, сфокусований промінь білого світла. Якщо вам потрібно скоротити через каламутну темряву лісу, в підвал, або навіть дим від пожежі: це саме те, що ви хочете нести в руці.

Крім того, з точки зору ефективності, цей ліхтар має світлодіод напівпровідниковий Регулювання потужності максимального вихідного пучка, а подовження терміну служби акумулятора. Це важливо, тому що заміна батарейки може бути незручно або не можливо в надзвичайній ситуації. Потрібно дві батарейки типу cr123a, і стабільно видає 600 люмен світла.

Корпус і зовнішній вигляд ліхтаря дає йому, що дорого, високої якості. Він виготовлений з чорного авіаційного алюмінію, і має пов’язані надійність, які ви очікуєте з таким високим якістю матеріалу.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *