Подстанции КТП в Алматы

Виробництво комплектних трансформаторних підстанцій.

У 2014 році компанія «ИНВОЛЬТ» запустила власну лінію з виробництва комплектних трансформаторних підстанцій і щитового обладнання.

Якість продукції відповідає державним стандартам та підтверджено:На даний момент ми виробляємо комплектні трансформаторні підстанції загальнопромислового призначення: КТПМ (щоглового типу); прохідні і тупикові КТП (киоскового типу), одне і двох-трансформаторні КТП у блочно-модульному будівлі типу «сендвіч». КТП БМ комплектується осередками КСВ, КРУ –Н, ШВВ, напругою 6-10 кВ, з використанням вакуумних вимикачів SIEMENS, BB-TEL та ін. за тих завданням Замовника. При складанні панелей ЩО з напругою 0,4 кВ використовуються комплектуючі найбільш відомих виробників: КАЭЗ, HYUNDAI, ABB та ін. Обладнання, яке ми поставляємо, проходить повну перевірку на якість, і повністю відповідають державним стандартам, заявленим характеристикам. Товар, що має гарантійний термін експлуатації.
Фахівці нашої компанії Инвольт знайдуть оптимальне та вигідне рішення,зроблять грамотний розрахунок і підбір необхідного обладнання. Подстанции КТП в Алматы, у нас найкращі.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *